Malazgirt 1071: Bizans’ın Kıyameti 2020 Full izle

Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti
720p Part 1 Part 2
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Malazgirt 1071: Bizans’ın Kıyameti 2020 Full izle
14.279 izlenme
Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti Yerli Film Konusu

28 Şubat 2020 tarihinde vizyonda yer yapacak olan Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi, tarih ve savaş türü olarak karşısına çıkıyor. Yönetmen ve yapımcılığını Bilal Kalyoncu üstlenmiş olup çekimleri Konya’da yapılan film için toplamda 14 milyon liralık dev bir bütçe harcanmîştır. Dönem filmi çekilirken Selçuklu mimarisi kullanılıp gerçek mekanlarda çekim yapılmıştır. Milli duyguları canlandıracak karakterde bir film olmasından dolayı merakla beklenmektedir. Türk halkının örfü, adeti, gelenekleri, mimarisi ve musikisi en güzel şekilde yansıtılmaktadır.

Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti Oyuncu Kadrosu ve Rolleri

Cengiz Coşku: Kendine Cüneyt Arkını idol olarak seçtiğini belirten Cengiz Coşkun, filmde Selçuklu Devleti’nin ikinci hükümdarı olan Sultan Alparslanı’ı canlandırmakta. Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Sultan Alprslan’ı oynayabilmek için sanatçı, kılıç ve at eğitimleri almış. Cengiz Coşkun, rolünü oynarken hiçbir sahnede dublör kullanmayarak Alparslan’ı hissederek oynamış.
Vildan Atasever: Ünlü sanatçı, filmde Bizans Kraliçe’si Eudokia’yı canlandırmakta. Birçok erkek oyuncunun içinde setin kraliçesi olan Vildan Atasever, filmde ileri görüşlü, güçlü ve mücadeleci bir kraliçeyi canlandırmakta.
Caner Kurtaran: Doğu Roma İmparatoru Romen Diyojen’i canlandırmakta. Türklere karşı sert ve merhametsiz bir tutum içinde olan Romen Diyojen’i en etkili şekilde hissettirmeye çalışmış.
Asela Demir: Bizans tarafında bulunan Valeria adlı bir karakteri canlandırmakta.
Haluk Piyes: İlk istihbaratçı Afşin Bey’ş canlandırmakta.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
ekrem, 5 ay önce
[spoiler] sa [/spoiler]
MERT, 6 ay önce
Başarılı
sevgi, 6 ay önce
izleyemedim bir türlü
Sekonder, 6 ay önce
Çok tavsiye ettiler bakalım nasıl izleyip görelim
açılmıyor, 7 ay önce
nasıl bir şey be bu tarım saattir bekliyorum açılmıyor
Instagram Takipçi

Film Robotu
Paykwik