Görevimiz Tatil izle 2018 sansürsüz

720p Fembed Sandup Vidmoly Fragman
Hata Bildir ×


Görevimiz Tatil izle

Görevimiz Tatil izle, Görevimiz Tatil Sinema Çekimi izle, Görevimiz Tatil Tek Parça izle, Görevimiz Tatil full izle, Görevimiz Tatil Online izle, Türkan Mutlu bir ev hanımıdır. Fedakar Türk kadını dedikleri kadının takendisidir. Müşterilerinden saatliğine 1000 TL Alan bir psiyatr’a ailecek görünen Mutlu ailesi aralarındaki gerginligi üstlerinden atabilmek için Psikiyatr’ın tavsiyelerini dinlemek ve onları yapmak zorundadırlar. Psikiyatrın verdiği şeyse onların eğlenceli ve sakin bir tatil geçirmesi olacaktır. Karavanda yolculuk eden aile yolculuk sırasında çok farklı deneyimler yaşayıp bu deneyimlerden doğruluk payı çıkaracaklardır. Komik ve Maceralı sahneleriyle “Görevimiz Tatil” filminin Eğlenceli bir film olacağını düşünüyoruz. 23 Şubat 2018’de Vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Murat Şeker yaparken, filmin senaryosunu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazmıştır.

Filmin Konusu : Hikaye, günlük yaşamlarında bazı aile sorunlarını aşmaya çalışan Mutlu ailesi hakkındadır. Türkan Mutlu, ailenin annesidir. Onu umursamayan aile üyeleri tarafından sarılmış bir ev kadınıdır. Öte yandan kocası Sitki paraya bağımlı; kızı Melike sadece sevgilisi hakkında düşünüyor ve oğlu Ali’nin iPad olmadan bir gün devam edemiyor. Bir gün, Türkan zihnini hazırlar ve meseleyle nasıl başa çıkılacağı ve gerçek bir aile haline geleceği ve birlikte gerçek zaman geçirebileceği konusunda bir profesyonelden yardım almak için tüm aileyi sürükler. Psikolog bir tatile çıktıklarını ve böylece her sorunun bir süre için geride kalacağını ve bunun da ailenin daha sağlıklı bir ilişki kurmasını sağlayacağını ileri sürüyor. Tatil başlıyor – ve böylece gerçek mücadele.

Görevimiz Tatil Tek Parça izle

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Görevimiz Tatil izle 2018 sansürsüz
3.404 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 4.6
Görevimiz Tatil izle, Görevimiz Tatil Sinema Çekimi izle, Görevimiz Tatil Tek Parça izle, Görevimiz Tatil full izle, Görevimiz Tatil Online izle, Türkan Mutlu bir ev hanımıdır. Fedakar Türk kadını dedikleri kadının takendisidir. Müşterilerinden saatliğine 1000 TL Alan bir psiyatr'a ailecek görünen Mutlu ailesi aralarındaki gerginligi üstlerinden atabilmek için Psikiyatr'ın tavsiyelerini dinlemek ve onları yapmak zorundadırlar. Psikiyatrın verdiği şeyse onların eğlenceli ve sakin bir tatil geçirmesi olacaktır. Karavanda yolculuk eden aile yolculuk sırasında çok farklı deneyimler yaşayıp bu deneyimlerden doğruluk payı çıkaracaklardır. Komik ve Maceralı sahneleriyle "Görevimiz Tatil" filminin Eğlenceli bir film olacağını düşünüyoruz. 23 Şubat 2018'de Vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini Murat Şeker yaparken, filmin senaryosunu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi yazmıştır.
Filmin Konusu : Hikaye, günlük yaşamlarında bazı aile sorunlarını aşmaya çalışan Mutlu ailesi hakkındadır. Türkan Mutlu, ailenin annesidir. Onu umursamayan aile üyeleri tarafından sarılmış bir ev kadınıdır. Öte yandan kocası Sitki paraya bağımlı; kızı Melike sadece sevgilisi hakkında düşünüyor ve oğlu Ali'nin iPad olmadan bir gün devam edemiyor. Bir gün, Türkan zihnini hazırlar ve meseleyle nasıl başa çıkılacağı ve gerçek bir aile haline geleceği ve birlikte gerçek zaman geçirebileceği konusunda bir profesyonelden yardım almak için tüm aileyi sürükler. Psikolog bir tatile çıktıklarını ve böylece her sorunun bir süre için geride kalacağını ve bunun da ailenin daha sağlıklı bir ilişki kurmasını sağlayacağını ileri sürüyor. Tatil başlıyor - ve böylece gerçek mücadele.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
ekrem, 3 ay önce
[spoiler] sa [/spoiler]
MERT, 4 ay önce
Başarılı
sevgi, 4 ay önce
izleyemedim bir türlü
Sekonder, 4 ay önce
Çok tavsiye ettiler bakalım nasıl izleyip görelim
açılmıyor, 4 ay önce
nasıl bir şey be bu tarım saattir bekliyorum açılmıyor
Instagram Takipçi

Film Robotu
Paykwik