Elektrik Savaşları izle 2017 Türkçe Dublaj

The Current War
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Elektrik Savaşları izle 2017 Türkçe Dublaj

Elektrik Savaşları Türkçe Dublaj İzle


Elektrik Savaşları Film Konusu


Çok akıllı olan Thomas Edison ile George Westinghouse beraber çalışarak dünya üzerinde en fazlaca kullanılabilir bir buluş yapma planları yaparlar. Her şey istedikleri gittiği esnada bilinmeyen bir sebepten araları açılır. Yaşanan tartışma hemen sonra ikili yollarını ayırırken kendi icatlarını yapma eğilimine giderler. Iki sıkı arkadaş artık iş birliği arasında değil adeta rakip iki kişi olurlar. Rekabet kısa vakit sonra ise düşmanlığa kadar gidecektir. Elektrik harpları ise şimdi başlayacak ve uzun süre de devam edecektir. Rekabetin iyice kızışması sonucunda ortaya çıkaracakları buluş üzerinde daha fazla vakit ayırmalarına niçin oldu. Bu aslen var oluş ve yok oluş yarışı olacaktır onlar için. Kim daha iyi icadı oluşturur ve ortaya koyarsa en güçlü kimin olduğu belli olacaktır. Aralarında ki rekabetin kine dönüştüğünü de hiç kimse bilmeyecektir.

Elektrik Savaşları izle adlı biyografi filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


Biyografi ve Dramatik bir konu üzerine işlenen 2019 sinema tarihinin yeni bir filmi olarak vizyonda yer alan elektrik savaşları filmi farklı konu ve yönetimi ile sizlerin ekranlarında yer alacak...

Elektrik Savaşları izle


Elektrik Savaşları izle filmi 2019 tarihi çıkışlı Biyografi, Dram ve Tarih türü olarak sizlere sunacağımız bu filmi türkçe dublaj ve 1080p kalitede kesintisiz filmi izleyebilirsiniz.

Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
ekrem, 3 ay önce
[spoiler] sa [/spoiler]
MERT, 4 ay önce
Başarılı
sevgi, 4 ay önce
izleyemedim bir türlü
Sekonder, 4 ay önce
Çok tavsiye ettiler bakalım nasıl izleyip görelim
açılmıyor, 4 ay önce
nasıl bir şey be bu tarım saattir bekliyorum açılmıyor
Instagram Takipçi

Film Robotu
Paykwik