Ağır Romantik izle 2020 Full Yerli

Ağır Romantik
720p Fragman Full HD
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Ağır Romantik izle 2020 Full Yerli
6.209 izlenme
Romantik ve Komedi türü olan Ağır Romantik

Ağır Romantik izle, Romantik komedi türü olan filmler genel anlamda erkek ile kadın arasındaki ilişkileri günümüze taşır. Örnek vermek gerekirse, erkek ve kadın birbirlerine âşık olurlar ancak karşılarına türlü türlü engeller çıkar. İşte bunun gibi filmler bu çiftlerin karşılarına çıkacak olan engelleri aşmak için verdikleri türlü mücadeleleri anlatır. Başka bir romantik türünde ise birbirlerine rakip iki firmada çalışan erkek ve bayanın birbirlerine âşık olduğunu fakat bunu iş yerindekilerden saklama gereği duyduklarını anlatabilir. Son zamanlarda Türkiye’de romantik komedi filmleri izleyiciler tarafından beğeni toplamıştır. Hayatın içinde geçen, duygusal yönleri gülümseten ve insanın içini ısıtan bir üslupla anlatan romantik komedi türünde ki yeni ve etkileyici filmlerden biri olarak izleyicilere sunulmuştur.

Ağır Romantik Yerli Film Konusu

Sanatı ile meşhur olan bir annenin ve profesör bir babanın kızı olan Aslı, konservatuvar bölümünde okumaktadır. Aslı'nın hayatı, bir gün Beyoğlu'nda yürürken bir erkeğin çantasını çalması ile bambaşka bir hal alır. Yaşadığı olay sonrası büyük bir şok geçiren Aslı'ya, Kerem adında bir vatandaş yardım edecektir ve kaçırılan çantasını kendisine teslim edecektir. Yaşanan tatsız olay nedeni ile tanışan Aslı ve Kerem, sık sık görüşmeye devam ederek çok geçmeden güzel bir ilişkiye kapılırlar. Fakat Kerem, ayrı dünyalara sahip olduğu için sevgilisine kendisini bambaşka biri olarak tanıtır. Finans uzmanı olarak kendisini tanıtan Kerem, babasının İstanbul'un en büyük kapkaç çetesinin lideri olduğu gerçeğini de gizler. Fakat yaşanacak olan olaylar, onların en mutlu günlerinin akıllarından hiç çıkmayacak bir güne dönüşmesine neden olur.

Ağır Romantik Yerli Film Bilgisi

2020 yılı yapımı olan Ağır Romantik filminin yönetmenliğini Deniz Denizciler üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Altan Erkekli, Durul Bazan, Funda Dönmez, Gazanfer Ündüz, Onur Tuna, Semra Dinçer, Sermiyan Midyat, Servet Pandur, Tuvana Türkay gibi daha bir çok isim bulunuyor. Ağır Romantik filmi toplamda 1 saat 38 dakika sürmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
ekrem, 4 ay önce
[spoiler] sa [/spoiler]
MERT, 5 ay önce
Başarılı
sevgi, 5 ay önce
izleyemedim bir türlü
Sekonder, 5 ay önce
Çok tavsiye ettiler bakalım nasıl izleyip görelim
açılmıyor, 5 ay önce
nasıl bir şey be bu tarım saattir bekliyorum açılmıyor
Instagram Takipçi

Film Robotu
Paykwik