7. Koğuştaki Mucize izle Full HD 2019

Yedinci Koğuştaki Mucize
720p Fragman Full HD
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
7. Koğuştaki Mucize izle Full HD 2019
18.113 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 8.5
Dramatik Film 7. Koğuştaki Mucize

7. Koğuştaki Mucize full izle, Hikayenin orjinalliğini Güney Kore’den alınan 7. Koğuştaki Mucize vizyona girdiği andan itibaren büyük beğeni görmektedir. Dramatik tür olarak çekilen film seyirciden yüksek not almıştır. İnsanların suçlu olmadığı durumdan yargılanması son derece üzüntülü bir durum. Hele ki akli denge yerinde değilken. İşte bu filmin en dram olayı da bir babanın sorgusuz sualsiz suçlu duruma düşmesidir. Harika bir oyuncu kadrosunun bulunduğu bu film; kısa sürede ses getirmeyi başarmış bir hikayede yer alıyor.

7. Koğuştaki Mucize Yerli Film Konusu

7. Koğuştaki Mucize izle, 7 yaşında tatlı olan kızı ile aynı zekaya sahip babanın adalet arayışını merkezine alıyor. 1983’de, Ege kasabasında, bir kız çocuğu kaza ile ölür. Ölen küçük kız çocuğu ise bir sıkıyönetim komutanının kızıdır. Küçük kızın ölümünden sorumlu olan Memo, annesi ve 7 yaşındaki kızı ile yaşar Kimse çocuk zekasına sahip olan Memo’nun suçsuz olduğuna inanmamaktadır. Sıkıyönetim komutanı, Memo'nun idamı için elinden gelen herşeyi yapacaktır. Memo, cezasının farkında olmadan hemen önce kızına kavuşmak ister. Çok geçmeden Memo idam cezasına çarptırılır. Verilen bu cezanın neticesinde ona inanan cezaevi yakınları adaletin sağlanması için büyük bir mücadelenin içine girerler. Memo ve kızı Ova’nın ise istedikleri tek şey yeniden bir araya gelebilmektir. Bir mucize gerçekleşecek ve Memo haksız yere aldığı bu cezadan kurtulabilecek midir?

7. Koğuştaki Mucize Yerli Film Bilgileri

2019 yılında vizyona giren 7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin üstlenmiştir. Oyuncu kadrolarında ise Aras Bulut Iynemli, Celile Toyon Uysal, Deniz Baysal, Nisa Sofiya Aksongur gibi daha bir çok isim bulunuyor. 7. Koğuştaki Mucize filmi toplamda 2 saat 15 dakika sürmektedir. 7. Koğuştaki Mucize filmi IMDb tarafından ise 8.5 puan alıyor.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 5 Yorum
Son Yorumlar
ekrem, 3 ay önce
[spoiler] sa [/spoiler]
MERT, 4 ay önce
Başarılı
sevgi, 4 ay önce
izleyemedim bir türlü
Sekonder, 4 ay önce
Çok tavsiye ettiler bakalım nasıl izleyip görelim
açılmıyor, 4 ay önce
nasıl bir şey be bu tarım saattir bekliyorum açılmıyor
Instagram Takipçi

Film Robotu
Paykwik